Navštivte také

Nejnovější články:

Náhled 15.9.2019 19:26

Davis Cup: Bosna - Česko 2:3. Drama rozhodl mladík Forejtek

Osmnáctiletý Jonáš Forejtek zajistil českým tenistům vítězství v 1. kole evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině. Týden po triumfu ve dvouhře juniorů na US Open při svém debutu v... Číst dál

Náhled 15.9.2019 16:55

Davis Cup ONLINE: Bosna - Česko 2:2. Veselý padl, rozhodne Forejtek

Ani Jiří Veselý nezískal českým tenistům vítězný bod v utkání 1. kola evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině. Po ztracené čtyřhře prohrála česká jednička v hale v Zenici... Číst dál

Náhled 15.9.2019 15:58

Plíšková triumfovala v Čeng-čou, Peschkeová ovládla čtyřhru

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Čeng-čou. Česká hráčka splnila roli nasazené jedničky a ve finále přerušovaném deštěm porazila Chorvatku Petru Martičovou 6:3 a... Číst dál

Náhled 15.9.2019 14:40

Davis Cup ONLINE: Bosna - Česko 1:2. Čtyřhra nevyšla. Rozhodne Veselý?

Českým tenistům se nepovedlo rozhodnout již ve čtyřhře utkání 1. kola evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině. Jiří Veselý s Jiřím Lehečkou prohráli s Mirzou Bašičem a Tomislavem... Číst dál

Náhled 15.9.2019 14:18

Peschkeová s Melicharovou ovládly v Číně čtyřhru. Češka slaví 34. triumf

Tenistka Květa Peschkeová ve 44 letech dál sbírá na okruhu WTA deblové trofeje a po triumfu v Čeng-čou jich má již 34. S šestadvacetiletou Američankou českého původu Nicole Melicharovou vyhrály třetí... Číst dál

Náhled 15.9.2019 12:32

Davis Cup ONLINE: Češi můžou triumf nad Bosnou slavit po čtyřhře

Jediný bod dělí české tenisty od vítězství v utkání 1. kola evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině a účasti v kvalifikaci o postup na finálový turnaj pro 18 nejlepších týmů. V... Číst dál

Náhled 15.9.2019 10:48

Nadal a Federer na Santiago Bernabéu? Šéf Realu chce překonat rekord

Narvané tribuny legendárního fotbalového stadionu a na něm dvě největší hvězdy posledních dekád světového tenisu. Prezident Realu Madrid Florentino Pérez si vysnil zápas Rafaela Nadala s Rogerem... Číst dál

Náhled 14.9.2019 18:54

Davis Cup: Bosna - Česko 0:2. Skvělý debut Forejtka potvrdil Veselý

Čeští tenisté vedou v 1. kole evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině po prvním dnu 2:0 na zápasy. Úspěšnou premiéru v soutěži prožil osmnáctiletý Jonáš Forejtek, který v hale v... Číst dál

Náhled 14.9.2019 16:31

Davis Cup ONLINE: Forejtek poslal Česko do vedení, hraje Veselý

Čeští tenisté vedou v 1. kole evropsko-africké zóny v Bosně a Hercegovině 1:0 na zápasy. Skvělou premiéru v soutěži prožil osmnáctiletý Jonáš Forejtek, který v hale v Zenici překvapivě porazil domácí... Číst dál

Náhled 14.9.2019 14:55

Davis Cup ONLINE: Forejtek v Bosně bojuje o první bod s Bašičem

Čeští tenisté vstupují do boje v prvním kole evropsko-africké zóny Davis Cupu. Duel rozehrává český debutant Jonáš Forejtek proti domácímu Mirzovi Bašičovi, ve druhém zápase se utká Jiří Veselý s... Číst dál

Náhled 14.9.2019 14:05

Plíšková je v Čeng-čou ve finále: Perfektní! O titul zabojuje i Peschkeová

Tenistka Karolína Plíšková si v čínském Čeng-čou zahraje popáté letos finále. Na premiérovém ročníku turnaje WTA Tour světová dvojka porazila Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:2 a v neděli může... Číst dál

Náhled 14.9.2019 9:56

Plíšková je v Čeng-čou ve finále: Bylo to perfektní, skvělý tenis!

Tenistka Karolína Plíšková si v čínském Čeng-čou zahraje popáté letos finále. Na premiérovém ročníku turnaje WTA Tour světová dvojka porazila Australanku Alju Tomljanovicovou 6:3, 6:2 a v neděli může... Číst dál

Náhled 13.9.2019 12:42

Ostrá premiéra. Vítěz juniorky US Open Forejtek rozehraje Davis Cup v Bosně

Vítěz juniorky US Open Jonáš Forejtek rozehraje daviscupové utkání tenistů v 1. kole evropsko-africké zóny v Bosně a Hercegovině. Při své premiéře v soutěži o \"salátovou mísu\" se světová juniorská... Číst dál

Náhled 13.9.2019 10:26

Dvě výhry během pár hodin. Plíšková si v Číně zahraje semifinále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji v Čeng-čou v dnešním nahuštěném programu do semifinále. Po úspěšné dohrávce odloženého duelu druhého kola s Polonou Hercogovou porazila následně ve... Číst dál

Náhled 13.9.2019 7:38

Plíšková porazila Hercogovou. Ve čtvrtfinále ještě dnes vyzve Keninovou

Tenistka Karolína Plíšková zvládla na turnaji v Čeng-čou bez ztráty gamu odloženou dohrávku 2. kola se Slovinkou Polonou Hercogovou a po výhře 6:3, 7:5 postoupila do čtvrtfinále. V něm se ještě dnes... Číst dál