Šampionky budoucnosti. Finalistka z Paříže i mistryně světa bez občanky

Když kapitán Petr Pála v dubnu na baráž o udržení ve Fed Cupu postavil velmi mladou sestavu, věděl co dělá. Markéta Vondroušová, Karolína Muchová i Marie Bouzková jsou nejzářivější mladé klenoty... Číst dál

Češky, které mohou slavit tituly: nejen mistryně světa bez občanky

Náhled 12.8.2019 23:02

Murray po návratu prohrál. První kroky na kurtu si natáčel na mobil

Bývalá světová jednička Andy Murray první zápas dvouhry od lednového Australian Open prohrál. Britského tenistu v úvodním kole v Cincinnati porazil 6:4, 6:4 Francouz Richard Gasquet. Číst dál

Náhled 12.8.2019 22:49

Strýcová převzala trofej pro jedničku ve čtyřhře: Můj nesladší polibek

Barbora Strýcová převzala na turnaji v Cincinnati trofej pro světovou jedničku ve čtyřhře, kterou se stala před měsícem po vítězství ve Wimbledonu po boku Tchajwanky Sie Šu-wej. Třiatřicetiletá česká... Číst dál

Strýcová převzala trofej pro jedničku ve čtyřhře: Můj nejsladší polibek

Náhled 12.8.2019 11:34

Bouzková skočila na životní místo, Plíšková má opět šanci na jedničku

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se vrátila na první místo světového žebříčku, na kterém po osmi týdnech vystřídala Australanku Ashleigh Bartyovou. Boj o první místo a zároveň o pozici nejvýše... Číst dál

Náhled 11.8.2019 23:40

Nadal popáté vyhrál turnaj v Montrealu. Přiblížil se Lendlovu rekordu

Španělský tenista Rafael Nadal popáté vyhrál turnaj na tvrdém povrchu v Montrealu a přiblížil se k rekordním šesti titulům Ivana Lendla. Nejvýše nasazený hráč ve finále zdolal Rusa Daniila Medveděva... Číst dál

Náhled 11.8.2019 22:43

Krejčíková se Siniakovou slaví v Torontu! Serena po 19 minutách vzdala

České tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková vyhrály na turnaji v Torontu čtyřhru a po dvou grandslamech získaly třetí společný titul. Nejvýše nasazený pár ve finále porazil Němku Annu-Lenu... Číst dál

Náhled 11.8.2019 21:50

Domácí titul po 50 letech! Finále Andreescuové a Sereny trvalo 19 minut

Tenisový turnaj v Torontu vyhrála devatenáctiletá Kanaďanka Bianca Andreescuová. Favorizovaná Američanka Serena Williamsová ve finále vzdala za stavu 1:3 kvůli bolestem zad. Číst dál

Náhled 11.8.2019 9:27

Bouzková v slzách. Vydřela miliony i chválu od Sereny: Nezapomenu!

Nejlepší týden v životě Marie Bouzkové? Po tenisové stránce určitě! Na svou torontskou jízdu z kvalifikace mezi nejlepší čtyřku v hlavní soutěži česká tenistka nikdy nezapomene. Vyhrála šest zápasů v... Číst dál

Náhled 11.8.2019 7:00

Konec pohádky. Bouzková se rvala, se Serenou ale padla ve třech setech

Marie Bouzková další senzační skalp na turnaji v Torontu nepřidala. 21letá česká tenistka v semifinále prohrála po třísetové bitvě (6:1, 3:6, 3:6) se Serenou Williamsovou. Američanka si o titul... Číst dál